Boy 13

Když usnu na dřevě, co se stane?

Prosím, a už se ptát nebudu, to SLIBUJU. Když budu spát třeba na chatě a budu pracovat se dřevem a budu přenášet dřevo ke kamnům kolem postele, kde spím a spadnou tam nějaké malé třísky, já se toho nevšimnu, a budu třeba okem spát na té třísce, co se stane, když se nezapíchne, ale bude se o tu kůži ve spánku opírat? Čili budu na ní okem spát, ale nezapíchne se, ale bude tlačit na tu kůži pod okem, tak z toho TLAČENÍ vznikne tam jizvička nebo dirka? A poškoďí to nějak pleť a kůži?
Děkuji moc. A přísahám, že už se po odpovědích na toto téma nezeptám. Moc děkuju.

Odpovědi
elkon

Posedlost třískami…🤢👎…třís­kománie – zřejmě neléčitelné.

Drap

Nestane se nic

nyjono

Přece není problém před ulehnutím případné třísečky vyklepat 🙄🤔.
Takže – nestane se nic.

Dochy

Maximálně na pár minut otisk.

Prostě já...

Maximálně ti to bude nepříjemné.

zjentek

Když usneš na dřevě, ráno budeš celý rozTŘÍSKAný!

(To bys mě dojal, kdyby už ses na téma nikdy nezeptal a bylo by to od tebe dost kruté ); ); ); … prakticky k tématu ještě nic nevíš, když to vezmeme kolem a kolem.)