dust8

Když slyšíte, že někdo podniknul cestu kolem světa, tak si myslíte, že si splnil sen, nebo, že se zbláznil?

Nebo něco jiného?

Odpovědi
Kepler

Myslím si, že někdo takový je dost bohatý. Že by byl blázen, to rozhodně ne. Mít na to, tak bych si to užil taky a hezky pomalu za 88 dní. Na oběžné dráze by to bylo za hodinu a půl a mnohem dražší.

elkon

Je to otázka peněz. Jel bych taky.

yuko

Jednoho takoveho znam, se svou zenou podnikl rocni cestu kolem sveta.
Neni blazen, neni bohaty, na cestu si predem vydelal.
Takze si o takovem cloveku myslim jen to, ze si splnil sen.