Když si koupím Základní hru WoW, bude se její obsah stahovat z internetu nebo je už na CD?

Kdyby se obsah stahoval z internetu asi si to nekoupím s rychlostí 50kb/s
Doplňuji:
Promin download 50kb/s,a ano je to dostačující,dřív jsem to hrál ale to mi to instaloval někdo jiný

Odpovědi
lblis

Pokud budeš chtít hrát jenom základní hru, na nějakém serveru, tak to stejně bude stahovat ještě aktualizace. A navíc nevím jestli je pro hraní tato rychlost dostačující…

cochee

Iblis: nevím jak ostatní MMORPG, ale WoW nevyžaduje skoro žádnou rychlost internetu, za to co nejkratší a nejstabilnější odezvu (ping). Třeba wifina je vhodná jen na rekreační hraní, pro „profi“ hráče je k ničemu, páč způsobuje ping na server běžně kolem 40 ms a více.