Záhadný

Jak nejvýhodněji vybrat peníze z pokerstars, když mám 17 let?

Jak nejvýhodněji vybrat peníze z pokerstars, když mám 17 let? Uvažoval jsem o studentském účtu, ale nevím, jestli se to s poplatky vyplatí, kdybych to měl jen na poker.

Odpovědi
Quimby

Když pomineme nelegánlost v 17ti, tak pokud vím, tak se peníze daj vybrat jen tak jak si je tam vložil. Takže pokud kartou, tak můžeš jen na tu kartu + by mohli chtít ověření občanky a tak při prvním výběru.