Multiplayer v Call of Duty 2 a 4

jak se mám připojit na servr??? nebo co k tomu musím stáhnout???

Odpovědi
SinceX

u CoD 2 musíš mít Patch 1.3, poté jít na www.gamepark.cz registrovat se tam, poté stáhnout jejich klienta a hrát. u CoD 4 musíš mít Patch 1.6 a 1.7, poté stejný postup jako u CoD2, u Orig klíčů musíš mít pouze Patche a v menu Multiplayeru stačí kliknout na připojit k síti a vybrat si pokoj..:) A prosím, nedělej tolik otázníků a už vůbec nepiš servr ale server…