DandrdaMan01

Jak se dělaly MMORPG hry jako třeba World of Warcraft nebo 4Story, Tera nebo tak?

A je někde nějaký videozáznam na Youtubu nebo tak?

Odpovědi
Questman

Tak ukázky z práce programátorů určitě jsou, měly by ti stačit i záběry z jiných 3D her, princip je stejný.
Jestli máš na mysli nějaký speedart od začátku do finální verze, tak to těžko, už kvůli autorským právům a taky kvůli tomu, že za každou z těch her stojí stovky lidí a tisíce i miliony hodin práce grafiků, programátorů a dalších.