hubickova

hra do tabletu

Slyšela jsem hovor v autobuse,bavily se dvě dívčiny školního věku ,o nějaké hře do tabletu – musely se starat o kočku,krmili ji,dávali spát a podobně,tuším teda.Podle mého úsudku to bylo asi něco jako kdysi tamagoči…Jak se to jmenuje a kde to stáhnout a ještě dotaz – dá se to stáhnout a hrát i do mobilu?Děkuji za odpověď.

Odpovědi
bububabu

Google play. Tam je spousta her jak do tabletu tak mobilu. Stačí si jen vybrat :)

Rohlik

Něco jako tamagoči je táhle hra – https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=me­.pou.app&hl=cs