_136

Když si koupím vyřazený, ale funkční výherní automat na domácí hraní do svého bytu, budu i tak potřebovat povolení?

Nejde mi na rozum jaké využití může mít vyřazený výherní automat, tak se ptám: když si ho koupím do svého bytu, budu i tak potřebovat povolení od úřadu, že ho mám na domácí hru, a ne jako výdělečnou činnost?

Odpovědi
Hlada

Vyřazené přístroje se používají jako zdroj náhradních dílů. Mincovník, separátor, akceptor, žárovky, tlačítka, zámky, zdroj. Při domácím použití se žádné poplatky neplatí.

L.G.

Teoreticky… Když necháte hrát známý a rozjedete retro návrat, pak už ty pravní povinnosti nastoupí, i tak by nevydržel dlouho, hosté by ho zmrzačili, i kdyby pouštěl o 106, tak to bude očima hráče málo🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.