Dan007

Nepokazí se video, když budu postupovat podle informací v odkazu?

Když nemám velké zelené plátno co potřebuji, a koupim si středně velké kusy zelené látky a sešiju je, nepokazí se video?

Odpovědi
Quimby

Těžko říct, nejspíš chceš použít green screen. Takže záleží jak to v daném programu nastavíš, budeš si muset pohrát s nastavením, ale mělo by to jít úplě v pohodě. Dej si ale záležet na osvětlení scény, aby byla ta zelená osvětlená rovnoměrně a aby na plátně nebyl ničí stín.
Jinak neni nutné použít přímo zelenou barvu, můžeš použít jakoukoliv, ale musí být v dobrém kontrastu s tím co chceš natáčet.