Front

Když někam letíte, používáte na kufr jmenovku (visačku)?

Pokud používáte, kde se dá koupit?

Nejlepší odpověď
anonym

V zámečnictví, či papírnictví je prodávají. Jinak je můžeš objednat i přes internet a zde si vybrat: http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=visacka+na+ku­fr&min=&max=&o=3

Další odpovědi
led

Pokiaľ nezoženiete vysačku v obchode, nezúfajte, pri registrácii na letisku vám na kufor prichytia „cestovný pas batožiny s odosielajúcim a prijímajúcim letiskom a vašimi údajmi“ okrem toho na letisku si môžte zakúpiť, niektoré letecké spoločnosti dávajú bezplatne, umelohmotnú visačku s vloženou vizitkou, kde si napíšete vaše údaje.

suaeda

Visačku navíc používám vždy. Člověk nikdy neví, co se může přihodit. Navíc jsem párkrát pozoroval personál na letištích při vykládce a nakládce. Někdy mi to vzdáleně připomíná házenou, ale kufr s etiketou připevněnou k držadlu nemusí vydržet tolik co míč. Takže raději jmenovky dubluji. Navíc se zavazadla občas zatoulají a k majiteli dorazí až za pár dní.

Kulpix

NE.

Lamalam

Nepoužívám. Vždy mi stačila nálepka, kterou tam lepí při odbavování na letišti.

Eva Studená

Jmenovku můžeš koupit třeba na https://www.nej­kufry.cz/visac­ky/