Avatar uživatele
hapiky

Když něco zvoráte, odpouštíte si, nebo jste na sebe naštvaní?

Zajímavá 0 před 2506 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nejdřív na sebe jsem naštvaný, pak si to odpustím, ale tak nějak latentně jsem na sebe nas*aný furt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Většinou jsem na sebe hodně kritický a nepřestanu na sobě pracovat dokud nezajistím, aby se to příště/vždy povedlo. To i u sebemenších maličkostí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Ani tak, ani tak. Řeknu si: Víš co horších věcí lidé zvorají? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neodpouštím si a ani nejsem naštvaný. Tak už to chodí. Všechno se vždy nemusí podařit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Kombinace odpovědí Kepler-Twist je mou odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Snažím se si odpouštět. Bohužel mám ještě horší tendence než se zlobit sama na sebe, mám tendence vše dělat tak dokonale, abych to nezvorala. Takové perfekcionistické sklony, život je pak někdy dost složitý, všechno mi trvá, všechno kontroluji a tak… Perfekcionisté znají.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Keplere, dala jsem ti paleček, protože jsi odpověděl i za mě, já to mám taky tak postavené:-)

před 2505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Tak dík, ono se to vlastně s životními průšvihy jinak řešit nedá. Nejsme takoví cynici, abychom vše házeli za hlavu. Teda ten tvůj avatar má na mně fakt zvláštní moc 🙂

před 2505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

marci1: A co když zvoráte zrovna Vy to nejhorší…

před 2506 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Troufám si říci, že to nejhorší jsem nezvorala. A pokud lidé přežijí a jsou zdraví, tak se jedná jen o „menší“ zvorání. 🙂

před 2505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Takže, když vlastním přičiněním přijdu o vobě nohy a kus zadku, ale jinak jsem celkem zdráv, jde furt ještě o „menší zvorání“?

před 2505 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek