Avatar uživatele
anonym

Proč někteří lidé mají vztyčený malíček když pijí nějaký nápoj ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Sůwa, redy, briketka10, Illines před 4114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Asi mají pocit, že vypadají vznéééšéééňééé a zatím jen neznají bonton.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Ja bych rekla ,ze je to rec tela,neco ve smyslu-to jsem ja,chytry az arogant.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sevos

Přece proto,že pijí inteligentně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

ale u chlapa to je teprv momba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

ten příspěvek od led v diskuzi má něco do sebe. osobně se mi to párkrát stalo a to, když jsem měl malíček po měsíčný fixaci a neměl jsem ho ještě rozhýbaný, občas se mi to ještě stane, někdy nevědomě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já jsem měla, a dělá to i můj bratr, často vztyčený malíček při pití a mohu ubezpečit, že to opravdu neznamenalo aroganci a povznesenost. Přišlo to úplně samo od sebe, aniž jsem si to uvědomovala. Když jsem si to uvědomila, okamžitě jsem malíček zas sklonila. Nevím co je to za zvyk, že bychom měli modrou hraběcí krev tak to nemáme

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Tomu říká můj manžel „rokokový malíček“.Taky to tak někdy mám,aniž bych si to uvědomovala!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Když dostanu malinký šálek, tak to skoro nutí ten poslední prst (i prsty) od šálu odtáhnout. Takže na návštěvě zásadně půllitrák a nebo nic s uchem

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

nejen malík, mám menší :D

před 4114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Zkoušeli jste pít čaj z klasických malých čajových hrníčků s malilinkým ouškem? Tam se víc než tři prsty nevejdou na to ouško a malík vám vystřelí do strany bonton nebonton :))
Jinak myslím, že je to právě takový přežitek – kdysi se to asi „nosilo“…

před 4114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Vyvažujú si obsah pohárika. Všimnite si, keď pijú pivo z krígla, tak ho držia pevne všetkými prstami :)

před 4114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

ad pusinka50 – tys na to pusinko kápla,teď jsem si vzpomněla,že když jsme byly se sestrou malý holky,tak nám náš tatínek- vtipálek – říkal,že máme modrou krev – že jeho otec byl železničář /ti měli nebo ještě i mají modré uniformy,tak podle toho!/

před 4114 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek