Proč někteří lidé mají vztyčený malíček když pijí nějaký nápoj ?!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Asi mají pocit, že vypadají vznéééšéééňééé a zatím jen neznají bonton.

Další odpovědi
Illines

Ja bych rekla ,ze je to rec tela,neco ve smyslu-to jsem ja,chytry az arogant.

sevos

Přece proto,že pijí inteligentně.

redy

ale u chlapa to je teprv momba

huxa

ten příspěvek od led v diskuzi má něco do sebe. osobně se mi to párkrát stalo a to, když jsem měl malíček po měsíčný fixaci a neměl jsem ho ještě rozhýbaný, občas se mi to ještě stane, někdy nevědomě.

pusinka50

Já jsem měla, a dělá to i můj bratr, často vztyčený malíček při pití a mohu ubezpečit, že to opravdu neznamenalo aroganci a povznesenost. Přišlo to úplně samo od sebe, aniž jsem si to uvědomovala. Když jsem si to uvědomila, okamžitě jsem malíček zas sklonila. Nevím co je to za zvyk, že bychom měli modrou hraběcí krev tak to nemáme

hanny 2

Tomu říká můj manžel „rokokový malíček“.Taky to tak někdy mám,aniž bych si to uvědomovala!

venkovan

Když dostanu malinký šálek, tak to skoro nutí ten poslední prst (i prsty) od šálu odtáhnout. Takže na návštěvě zásadně půllitrák a nebo nic s uchem

briketka10

nejen malík, mám menší :D

manon

Zkoušeli jste pít čaj z klasických malých čajových hrníčků s malilinkým ouškem? Tam se víc než tři prsty nevejdou na to ouško a malík vám vystřelí do strany bonton nebonton :))
Jinak myslím, že je to právě takový přežitek – kdysi se to asi „nosilo“…

led

Vyvažujú si obsah pohárika. Všimnite si, keď pijú pivo z krígla, tak ho držia pevne všetkými prstami :)

hanny 2

ad pusinka50 – tys na to pusinko kápla,teď jsem si vzpomněla,že když jsme byly se sestrou malý holky,tak nám náš tatínek- vtipálek – říkal,že máme modrou krev – že jeho otec byl železničář /ti měli nebo ještě i mají modré uniformy,tak podle toho!/