Ponny123

Když mě kamarádka uráží a teď leží v nemocnici, mám ji jít navštívit?

Když mě kamarádka uráží a teď leží v nemocnici mám jí jít navštívit ?

Jak jsem psala kamarádka mě uráží že jsem tlustá atd.. Dnes jsem se dověděla že byla v bezvědomí a je v nemocnici měla bych ji jít navštívit ?

O co šlo ?
Snědli nějakou větší dávku nějakých léků které namixovala a omdlela , když jsem se bavila s její mamkou a prý je připoutana k lůžku protože se prý pokusila o sebevraždu a chtěla si vytrhnout sondu z nosu , příjde vám to normální , no mě teda ne … Nevím jestli bych jí měla jít navštívit a nebo jí nechat tak

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že bys ji navštít měla, nejlíp až bude z nejhoršího venku. Nevím, co měla za problém, že se pokoušela o sebevraždu, ale nejspíš šlo jen o demonstrativní pokus. Možná s ní tvoje návštěva trochu pohne a začne se na tebe dívat jinak. Tvoje návštěva by znamenala, že jsi povznešena nad jejími urážkami a určitě ji potěší zájem okolí. Když vás přijde víc, tím líp.

Další odpovědi
nyjono

Teď tě k ní možná ani nepustí.
Zkus jí zavolat.
A … kamarádka by tě neurážela. Popřemýšlej o kamarádství.

autacek

Nikam nechodit a nenavštěvovat. Dobře jí tak. Jistě má své jiné dobré kámošky a vidět nějakého dolézajícího otloukánka by jí v tomto stavu stejně nepotěšilo.