Když máte zavřenou pusu, jak máte zuby?

Jde mi o to, jak mají být zuby, ale také o to, jak je máte vy :P Když zavřete pusu, máte zuby na sobě nebo mezi horními a solními máte mezeru? Kdybyste nechápali, vysvětlím lépe :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

:o)

Stoličky mi nasedají na sebe, přední zuby na horní čelisti mám před spodníma.

Další odpovědi
Děda Louda

Já osobně je nechávám zatím uvnitř, má lepší polovina je na noc odkládá.

quentos

mezeru. Kdyby tam nebyla, mít je na sobě stojí zbytečnou energii, kterou můžu vynaložit jinak