Anonymous198

Když mám základní vzdělání, ale 3 roky jsem jezdil jako řidič pro nějakou firmu , myslíte že mám šanci u jiné ?

Nejlepší odpověď
annas

Co si myslím já, není rozhodující, ale to, zda uspějete u nové firmy majitel si vás vybere.

Ale naděje umírá vždy poslední. Máte-li dobré reference, je možné, že uspějete.

Záleží na tom, jakou kvalifikaci má firma stanovenou na toto místo.

Další odpovědi
Rokio

Pokud máš dobrou pověst a osvědčil si se jako řidič, tak máš podle mě dobrou šanci.

Kelt

Když jsi schopný spolehlivý a máš dobré reference a hodně najeto, máš šanci. No můžeš to zkusit. Hlavně nepomlouvej tu starou firmu u pohovoru.

Schluker

V dnesni dobe rozhodne. Lidi (obzvlaste tech spolehlivych) je malo a firmy s chuti prijmou noveho cloveka, pokud ho potrebuji. Zakladni vzdelani muze byt omezujicim faktorem ve mzdove rovine – pokud maji tabulkove platy, tal se zakladkou clovek muze mit nizsi tarifni zarazeni.