zjentek

Když mám pořád přebytek energie, pomůže se vždycky v takový chvíli pořádně nažrat?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne. Začni něco dělat. Nejlépe je sportovat, běhat, plavat, jezdit na kole ap. 🙂

Další odpovědi
anonym

To né,musíš třeba dřevo naštípat,odvézt 50koleček uhlí a pak ta energie ubude.
ŽRÁDÝLKEM TO NEUKOJÍŠ.

štamgast

No jídlo ti energii spíš dodá. Doma mám sirup Novo passit, který je z bylinek a dokáže zklidnit.

gecco

Pokud si nacpeš nácka, tak tě to – minimálně, zpomalí…
A když to bude něco nestravitelného (seno, například), ani trávením ti energie nepřibude…
😉

cochee

Jj, na chvílu to pomůže, po dobu, kdy to budeš trávit. Když to ale budeš opakovat, tak za krátkou dobu zpuchneš 😁

Agneta

Přebytek >>> dát pryč, je to něco navíc, co nepotřebuješ

►Už jen dopustit toho, že přebytek vznikne, není v pořádku. Přebytek můžeš darovat například církvi. Zajdeš do kostela a dáš do darovací mísy tvůj přebytek.

A „nažrat“ je třeba dát dobytku, když má hlad:DDD
I pejskové přece papají:DDD
►že nežere, že papá?☼◄ a to je francouzsky – jako příklad:D

lexx

to nevím…doma všichni převážně jíme, žere prase, pes a kočka