Wendysek.W

Když jsem zamilovaná.......

Když jsem zamilovaná jak ho oslovit??
Doplňuji:
Hele já vím že ta otázka zní blbě, ale já jen potřebuju jak sním mluvit když s ním mluvim vždycky znervózním a plácnu nějakou blbost…

Nejlepší odpověď
Drap

Stejně jako nezamilovaná

Další odpovědi
venkovan

Ahoj.
Neblbni – copak zamilovanost je nemoc?
Doplňuji:
A šetři něžnými slovy aby ti nezevšednily až přijde ta skutečná láska.

bolak

Tím oslovením myslíš jako co mu máš říkat nebo jak ho nazvat? Pokud to druhé, tak většinou oslovujeme lidi křestním jménem, nicméně můžeš použít něco originálnějšího, například : "Budoucí otci mých dětí,…!