dust8

Když je někde psáno, že dělají rámování obrazů, tak se dá předpokládat, že tam i zasklívají obrazy? Nebo to dělají vždy?

Nebo zasklít lze jen pokud se od nich vybere i nový rám?

Mě by asi stačilo nechat starý rám a jen zasklít. Šlo by to?

Záleží i na ceně. Pokud by měli pěkné rámy za dobrou cenu, tak možná dám i nový rám. Nevím.

Odpovědi
nyjono

Všechny obrazy nebývají vždy zasklené.
Originály nevím, že někde byly pod sklem.
Pokud jsi měl obraz zasklený a rám je v dobrém stavu, udělají to i sklenáři, ne jen tam, kde rámují obrazy.