Rohlik

Když je chlap ve vztahu, měl by se přestat kamarádit se všema kamarádkama?

S přítelkyní jsme řešili výše uvedenou otázku.
Já mám malé množství kamarádek, které znám okolo 10 let a přítelkyně je toho názoru, že bych měl veškere spojení přerušit a přestat se s nima bavit, stýkat, psát si, prostě cokoliv.
Já jsem zase toho názoru, že pokud jich je jen pár (3) a nepodnikám s nima žádné úlety, tak se vzdávat lidí, které tak dlouho znám, nemusím.
Jaký je Váš názor na věc?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Edison

NE

Proboha proč??? Jestli Tě nutí k ukončení veškerých vztahů, okamžitě bych ukončil vztah s ní!!!! Takhle život nefunguje!!! Je to jasný důkaz naprosté NEDŮVĚRY!!!

Další odpovědi
elkon

Jiné

Kamarádit s někým nemá vliv na vztah, pokud člověk nekamarádí s nějakými pochybnými živly. Také ale nesmí věnovat kamarádům více času než svému partnerovi, to nejde dohromady. Je jisté, že pokud se pak jedná o hlubší vztah, případně až manželství a rodinu, zbudou jen ti nejlepší kamarádi, kterých je jen pár a kteří situaci také pochopí (a nebo jsou i oni v podobné situaci) Určitě sem ale nepatří vysedávání po hospodách, to nemá s kamarádstvím nic společného..

anonym

Jiné

Me by spíš zajímalo, kam s nima vlastně chodíš? Do knajpy, nebo po krámech? Šopovat? Radíš jim v oblíkání? Nebo co teda? Tee divný, co? Ty mas chodit s chlapama na fotbal, do posilky, na pívo a ne řešit s holkama cizí vztahy a jiný drby. Je to prostě divný, to mi nikdo nevymluví.

Drap

Jiné

Nevidím jediný důvod proč by měl něco takového dělat.

ten který je

Jiné

Bavit se ano, stýkat ne. 🙂

quentos

NE

Viz Edison, lépe bych to nenapsal.

Dochy

NE

Pokud jde opravdu jen o kamarádky (na stejné úrovni jako máš kamarády) tak je nějaké omezování blbost. Seznam je spolu. Pokud to nezabere, možná by stálo zato hledat jinou přítelkyni, protože tady vidím značné riziko, že Ti bude autoritářsky kecat úplně do všeho. Nebo ještě hůř, mohlo by jít o počáteční projev chorobné žárlivosti.

Kelt

Jiné

To nemá logiku, ani v tom není cit. To stejně chlap ve vztahu by neměl poslouchat žádnou hudbu, neměl by jíst pstruhy a další skvělé nápady takové dokonalé přítelkyně

Zu Za Na

NE

jsemjá

NE