Michal Kole

Když firmy zaměstnávají zdravotně znevýhodněné zaměstnance, proč jsem ještě od žádné firmy neobržel pracovní smlouvu ?

Viz reportáž na kanálu ČT24 z Údálostí

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/185199-hendikepovani/

a obsáhlejší z pořadu Ekonomika +

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102499716­31-ekonomika/212411058­390528/video/

Mám životopis na několika pracovních serverech. A z různých diskuzních for je také evidentní, co chci dělat a co mě zajímá.

Nejlepší odpověď
quentos

Čéče, ty furt nechápeš jedno: firmy aktivně nevyhledávají zaměstnance. Naopak lidi si musí aktivně hledat práci sami.
To není jak za komančů, kde ti šoupli kde co, protože bejt bez práce bylo protizákonný.
A vůbec – máš ID, tak co řešíš?

Další odpovědi
Lucijej

Zřejmě si je neoslovil s žádostí o zaměstnání.

Sice je hezký, že máš životopis vystavený, ale většina firem tuto službu nevyužívá – holt očekávájí aktivitu od zájemců o práci.

Prostě musíš být aktivní, samo ti do klína nic nespadne.

anonym

Sice nejsem zdravotně nevýhodněná, ale taky jsem hledala na intrnetu, nechávala jsem si posílat denně nabídky práce, ale je to o ničem, to jsou samé práce, kde nikdo nechce být, protože třeba firma neplatí, nebo tam berou tak malo, ze by člověk udělal líp, kdyby zůstal doma, je to nanic, musíš hledat,pátrata ptát se pořád dokola ty sám, jinak nic neseřeneš

ivzez

Kolik jste jich oslovil, do kolika jste zaslal životopis?