bolak

Když dostanu do schránky výpis z banky, kde je napsáno: "Případné námitky k zůstatku na účtu laskavě uplatněte…

… ve lhůtě 14ti kalendářních dnů. Pokud v uvedené lhůtě od vás neobdržíme žádnou zprávu, bude pro účely inventarizace považován zůstatek účtu za schválený.", je to zákonný postup? Přece jak voni můžou vědět že já jsem vybral schránku? Co když já nebudu 14 dnů doma, to jako mám smůlu a přijdu o prachy?

Odpovědi
zzzzz

Ne, nepřijdeš. Jen to bude uzavřená účetní položka. Domáhat se bezdůvodného obohacení můžeš i po 14 dnech.