_136

Když do bankomatu v KB vložím vklad 200 USD přijme bankomat měnu v USD a tímto jí přepočítá automaticky na české koruny?

Zajimalo by mě jestli bankomaty berou vklady v cizí méně jestli je možné zahraniční měnu vkládat do bankomatu aby se automaticky přičetli ke stavu účtu.

Odpovědi
Pepa25

Bankomaty slouží promárně pro výměr hotovosti v korunách. Pouze některé umožňují i vklady. KB umožňuje vklady pouze na vlastní účet a pouze bankovky české měny (min. 100 Kč, max. 200 ks nebo 300 000 Kč). Cokoliv jiné (USD, mince, knoflíky, šeky atd.) vkladomat odmítne.

Zdroj: https://www.kb­.cz/cs/podpora/ti­py-pro-platebni-karty/bankomaty

Lgee

Muzes si tam penize vložit ale budeš tam být dolary, libry, eura apod. Zvlast.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.