Gestas

Kdybyste měli stroj času, zabili byste toto dítě?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vůči Ádovi v tak mladém věku by to nebylo fér. Ještě netušil, co ho čeká. Kdyby se nenarodil 20.4. v Branau, narodil by se jiný blb třeba o den dříve v jiném místě Rakouska. Smysl zabít ho dřív by snad mělo jen v případě, že by se tím mohlo zabránit druhé světové válce. To ale nebylo možné. Vždycky se najde nějaký jiný hajzlík.

Další odpovědi
Lgee

Vždyť je to moc roztomilý dítě přece ho nebudu zabíjet jsou i ošklivější.