zjentek

Kdybych si nechal udělat plastiku Putina, jak by na mě reagovali lidé v ČR(_. _)?

Elkoni, proč vyvíjíš tolik úsulí mě urazit, když moc dobře víš, že mě dokáže urazit jedině debil?
(Ano, je to tak, jde o kompliment, byť v laškovném stavu psychózy mít rád i zaryté nepřátele.)

Nejlepší odpověď
da ny

Chtěli by tě zabít

Slabý výběr v anketě, zjentečku.
Copak lidé, ti by asi jen zírali… 😉… možná hledali ochranku…
Na dvojníka by si časem zvykli
Určitě bys přišel o práci…
S největší pravděpodobností, bys za tu „propagandu“, skončil v klíčovém průmyslu!
Dobrou noc!
😉

Další odpovědi
Ametyst

Chtěli by tě zabít

Politická elita spolu s masmédii vyrobili atmosfíru nenávisti, takže tvůj odvážný a riskantní pokus může skončit špatně.
Nevím, kam se poděla zdravá česká skepse, protože dnes stačí lidem ukázat na vytipovaného viníka, a oni už se sami a bez přemýšlení a pochybností postarají o jeho eliminaci.

aliendrone

Chtěli by tě zabít

TWL, chodíš snad s Filipem84 na pivo nebo co? Vskutku podařená anketa. 😐

To by záleželo asi na tom, kde a jakým způsobem bys tu plastiku vystavoval. Doma ve sklepě? V pohodě, když okolo toho nebudeš dělat mediální furóre. Na demonstraci za „lepší, více Fialový svět“, kde by sloužila jako terč pro házení kamenů „pravdy a lásky“ / SLÁVA U KRAVÍNA? Stal by ses na čas mediální celebritou večera, možná týdne.
Na demonstraci za likvidaci fialového hnusu apod. bys ovšem mediálně skončil jako vyvrhel a důkaz, jak je dem(ent)okracie tolerantní, že i takovým jako ty dává prostor k vyjádření vlastního názoru (přirozeně POKUD by tě propustili „jen s pokutou“ a nešel bys rovnou na pár let do báně za „propagaci něčeho“ [dneska už snad ani nejde všechno „ČEHO“ vyjmenovat, takže NEBOJ, oni „NĚCO“ sichr najdou]). 😕

Úmyslně pomíjím i výklad, že jde o tvoji plastickou operaci. Nedává to smysl, bo jsou zde i krásnější vzory k napodobení. A to ani nebudu zdůrazňovat, že je tu ALIENDRONE, ke kterému se krásou byť jen přiblížit…
Inu o tom si můžeš nechat zdát i po 3 lopatách LSD! 😉 😁 😁

elkon

Hovadiny napadají jen hlupáky.

zjentek

Elkon a co potom napadá hovada? Heh? 🤷‍♂️

Ametyst

Elkone, přečti si tohle: https://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/politika/pra­vo-pitome-uvahy-nejsou-trestnym-cinem.A240314_080­528_p_politika_nef

zjentek

Ametystík, podsouvat elkoňovi cokoli k zamyšlení je ztráta času, hovadina 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️