Frogman

Kdyby to bylo možné, chtěli byste se podívat do minulosti, nebo budoucnosti?

Já bych chtěl vidět, jak to tu vypadalo každých 100 let zpět a jak to tu bude vypadat každých 10 let vpřed. :DDD

Nejlepší odpověď
Agneta

Do budoucnosti

do minulosti (klikla jsem chybně na budoucnost):D

Další odpovědi
anonym

Do minulosti

…do roku 1989 a zakroutil bych „někomu“ krkem.

Drap

Jiné

Ani ne. Já mám dost starostí s tím dnešním světem.

Kepler

Do obojího

Do minulosti proto, abych si ověřil, nebo vyvrátíl jistá historická tvrzení. Do budoucnosti jistě, páni, s tím by se daly dělat věci… Nejen miliardové zisky. Ale je to jen fantasmagorie, porušení pricipů kauzality a moře paradoxů – neuskutečnitelné! Naštěstí.

marci1

Jiné

Minulost už byla a budoucnost není jistá. Bohatě mi stačí přítomnost. 🙂

lota

Jiné

Raději ne.

jirka F

Do obojího

Chtěl bych se dozvědět co bude v budoucnosti jestli se opravdu ochladí planeta(oteplí) a i se podívat do minulosti třeba do roku 1997 abych se podíval jaké byly tenkrát ty povodně.

ivzez

Do minulosti