Damiana

Do které doby byste se chtěli podívat, kdyby to šlo?

Proč? Co by vás nejvíce zajímalo?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych se chtěla juknout do budoucna,to by mě zajímalo.Tak o 50 let,kdybych si mohla vybrat.

Další odpovědi
Drap

Do doby kamené. Fascinuje mně ta doba.

WeeBear

Chtěla bych se podívat do doby mezi 16.-18.stoletím do Anglie. Ideálně do nějaké menší vesničky, ale třeba i do tehdejšího Londýna. Nikdy jsem nezjistila proč mě láká zrovna tato doba plná nepokojů a toto místo,.. Taková ta nepodložená touha. 🙂

tom004

Tak pět století do budoucnosti.Za­jímalo by mne,co z dnešní sci-fi,by tam už bylo už minulostí.

VampGirl

Já bych hrozně chtěla „nakouknout“ do starověkého Řecka. To mě vždy nejvíc přitahovala a zajímalo. Všechny ty bohyně a bohové, stavby,…

quentos

mě teda historie netáhne, jsem spokojený v současnosti.

Otázka tu není poprvé, takže další oddpovědi viz zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-by-jste-se-chteli-podivat-nevideni-neslyseni-ve-stroji-casu

Martyn61

Já by jsem se chtěl narodit do doby před rozpadem Rakouské monarchie, až po vznik Československé republiky. Samozřejmě na straně československé.

venkovan

Do doby lovců mamutů. Mamut s koprovou omáčkou musí být špica.
A i to namlouvání děvčat nebylo od věci.Žádný dlouhý oblbování – jedna rána a byla v jeskyni.

led

Každá doba je svojim spôsobom zaujímavá. Je to ťažká voľba. Ale nerada by som sa dostala do nejakej vojnovej vravy. Ale aj budúcnosť je zaujímavá.
V dobe kamennej, no tam ženy pracujú a muži po love oddychujú a ešte stretnúť aj Venkovana. Počkám si radšej na dobu bronzovú, tam už boli aspoň aj šperky…(a matriarchát).
Ad Drap, neviete, ako je to s makeupom v dobe kamennej?
Starovek – Grécko (Sparta nie,tam sa deti vychovávali pre vojnu), stretnúť sa s dielom božskej Sapfó
Stredovek – sprevádzať Marka Póla na jeho ceste do Činy
Ad WeeBear, do obdobia veľkých spoločenských reforiem a rozpínania Anglie do sveta? Bojím sa, že asi by ma za moje názory poslali do amerických kolónii spolu s Moll Flandersovou.

Ale asi ostanem v súčasnosti.