Avatar uživatele
Damiana

Do které doby byste se chtěli podívat, kdyby to šlo?

Proč? Co by vás nejvíce zajímalo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, tom004, Illines, Bobra před 4463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já bych se chtěla juknout do budoucna,to by mě zajímalo.Tak o 50 let,kdybych si mohla vybrat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Do doby kamené. Fascinuje mně ta doba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Chtěla bych se podívat do doby mezi 16.-18.stoletím do Anglie. Ideálně do nějaké menší vesničky, ale třeba i do tehdejšího Londýna. Nikdy jsem nezjistila proč mě láká zrovna tato doba plná nepokojů a toto místo,.. Taková ta nepodložená touha. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Tak pět století do budoucnosti.Za­jímalo by mne,co z dnešní sci-fi,by tam už bylo už minulostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Já bych hrozně chtěla „nakouknout“ do starověkého Řecka. To mě vždy nejvíc přitahovala a zajímalo. Všechny ty bohyně a bohové, stavby,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

mě teda historie netáhne, jsem spokojený v současnosti.

Otázka tu není poprvé, takže další oddpovědi viz zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-by-jste-se-chteli-podivat-nevideni-neslyseni-ve-stroji-casu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martyn61

Já by jsem se chtěl narodit do doby před rozpadem Rakouské monarchie, až po vznik Československé republiky. Samozřejmě na straně československé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Do doby lovců mamutů. Mamut s koprovou omáčkou musí být špica.
A i to namlouvání děvčat nebylo od věci.Žádný dlouhý oblbování – jedna rána a byla v jeskyni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Každá doba je svojim spôsobom zaujímavá. Je to ťažká voľba. Ale nerada by som sa dostala do nejakej vojnovej vravy. Ale aj budúcnosť je zaujímavá.
V dobe kamennej, no tam ženy pracujú a muži po love oddychujú a ešte stretnúť aj Venkovana. Počkám si radšej na dobu bronzovú, tam už boli aspoň aj šperky…(a matriarchát).
Ad Drap, neviete, ako je to s makeupom v dobe kamennej?
Starovek – Grécko (Sparta nie,tam sa deti vychovávali pre vojnu), stretnúť sa s dielom božskej Sapfó
Stredovek – sprevádzať Marka Póla na jeho ceste do Činy
Ad WeeBear, do obdobia veľkých spoločenských reforiem a rozpínania Anglie do sveta? Bojím sa, že asi by ma za moje názory poslali do amerických kolónii spolu s Moll Flandersovou.

Ale asi ostanem v súčasnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek