soska

Kdyby se USA, Anglie a Čína spojily, dokázaly by dobýt zbytek světa?

Nejlepší odpověď
Funna

to bude dřív v pekle sněžit, než že se tihle dva spojí…možná hrozba je spíše od „koalice“ Čína a Rusko…

Další odpovědi
elkon

A důvod? Žádná taková válka není.

Kelt

Na Rusko by neměly, to je jasné. A proč kladeš takovou otázku ?

paul1

Byla by to celosvětová katastrofa bez vítěze, všichni by prohráli.

plebs

Podívej se odkud je nejvíce hackerů jak jsou napadány různé instituce, včetně jejich vyřazení a kdo se nejvíce věnuje IT expertům a naopak kdo upřednostňuje lidská práva a multi-kulti přitom se natřásá, že je nejlepší na světě.