Kdyby se dnes konaly volby do Poslanecké sněmovny, komu byste dali nejspíš svůj hlas?

Poznámka: Ctím anonymitu politických preferencí, otázka je pro ty, kteří odpovídat chtějí. Případně mohou dát neutrální možnost a podělit se o důvod. U strany se lze rozepsat taky. Díky.

Nejlepší odpověď
Kepler

ANO

I když dobře už bylo…

Další odpovědi
jirka F

ANO

dudu

ANO

zjentek

ANO

Butters_xD

Piráti

ODS by byla pro mě druhá volba.
ČSSD je slabá a spojí s kde kým.
ANO není snad třeba ani komentovat, to je největší tragédie, co nás postihla.
TOP 09,KDU-ČSL a STAN mají malé preference.
KSČM, SPD fakt volit nehodlám, nejsem blázen, nebo rasista.

Drap

KSČM / SPD / JINÁ STRANA / NEROZHODNUT

Nešel bych v takovém případě vůbec volit. Jak můžu volit někoho, když neznám ani jejich volební programy? Nebo mám vybírat pole toho co nám předkládá bulvár?

Rokio

TOP 09 / KDU-ČSL / STAN

Tyto strany považuji za nejmenší zlo.

Rozhodně bych ale nevolil KSČM, SPD a ČSSD.

Pepa25

TOP 09 / KDU-ČSL / STAN

Konkrétně asi ti prostřední.

Filipos120

Piráti

paul1

ANO

Jan Kunčar

TOP 09 / KDU-ČSL / STAN

ElonMusk

Piráti

ANO je nevolitelné, ANOFERT tu je největší žrout dotací a velká zlodějina, ale užitečné idioty, kteří mu daji hlas, si očividně najde.
KSČM – zpátky do gulagu
SPD – strana která vznikla pouze proto, aby si Tomio postavil dům za miliony
ČSSD – diskreditace podporou ANO
ODS – napojena na ANO, kmotři jako kmotři

CTTON

KSČM / SPD / JINÁ STRANA / NEROZHODNUT

Volí jen magor

Kajoch

KSČM / SPD / JINÁ STRANA / NEROZHODNUT

SPD a nebo ANO..

GM

ANO

da ny

TOP 09 / KDU-ČSL / STAN

všetně ODS = tyto strany nikdy. Nepracují a nepracovaly v můj prospěch. :)

Volila bych tak, aby můj hlas nepřišel zcela vniveč.

@ COTTON:
Tyto strany volí i lidé vzdělaní a inteligentní :D
Víte vy vůbec, co je to forma anarchie? Vztyčený prst nespokojenosti „hluchým politikům a ignorantům“, (pozor nejsme jen úplatní nebo ovce)?

anonym

da ny: CTTON to bral jako obecnou tezi (možnost ,,nerozhodnut") :) Necílil na žádnou stranu, jen možnost ,,volí jen magor" prostě v anketě neexistuje, protože mě to nenapadlo :D

anonym

CTTON: Proč si tohle myslíš?

anonym

Rokio: A z toho trojlístku? Dal jsem je k sobě, protože ideově jsou si blízko a hlavně je tu pouze pravomoc 6 možností. Ale nějaké rozlišení tam je.

anonym

Drap: Na druhou stranu, subjekty někakým způsobem sleduješ a jejich program se zásadně u mnohých nemění.

anonym

Butters_xD: Nehledě na to, zda souhlasím, či ne, tvůj rozbor oceňuju :D zvlášť ta poslední věta je parádní.

Pepa25

Také jsem mu dal palec nahoru – i ostatní mají jistě důvod pro svou volbu, ale toto je logické a vyčerpávající odůvodnění.