Complex

Kdyby nebyla Bible, tak by se lidé mnohem více pídili za odpovědmi kolem různých konspiračních teoriích?

Odpovědi
cochee

Já mám konspirační teorie u (víme, kde) a nezávisle na tom mám totéž s Bichlí. Tím nechci, byť antiteista, flejmovat křesťany, jen chci poukázat na to, že 100 lidí = 100 postojů a nemůžeš vykonstruovávat souvislosti z ničeho (jinými slovy: tam, kde žádné nejsou). Podle téhle tvé teorie je výskyt lidí babrajících se v konspiračkách řádově zvýšen mezi Židy, muslimy, atheisty, buddhisty, taoisty, konfucianisty, šintóisty i hinduisty (a na další jsem zcela jistě zapomněl), ano? (Tam všude totiž nemají Bichle.)

autacek

Bible je jedna z nejprotěžova­nějších konspiračních teorií o vzniku života na zemi.