Matthew

Kdyby jste se uchýlili k emigraci, kam by to bylo ??? :)

Nejlepší odpověď
Jikra

Já už leda tak do Prčic. Otázka je jestli by tam o mě stáli a poskytli mi azyl.

Další odpovědi
badisko

uz se stalo …nejak me prestalo bavit chodit do prace za almuznu a spousta dalsich veci.. a jsem tam kde jsem chtel byt takze Irsko …

štamgast

Logicky na Slovensko.

Drap

Nikam. Já už to měnit nebudu.

pusinka50

Vzhledem k tomu, že Amerika je dost daleko, tak do Paříže. Nejsem patriot, líbí se mi sice některé kouty naší, politikou a mafiánstvím tak poskvrněné a čím dál chudší zemičky, ale to, co se tu děje, je zkrátka na mé nervy už hodně velký nápor, takže kdybych mohla, odjela bych…

Elis Pokorná

Na Nový Zéland :)

metro

Slovensko, protože tam se domluvíš i bez znalosti cizích jazyků.

Orange

Přemýšlím o Kanadě nebo Británii, ale nejvíc mě asi láká Rakousko, takže se začnu zřejmě učit německy.

osamělývlk

Nejspíš Kanada, ale to už by mi muselo hodně téct do bot, abych emigrovala, mě se tady přese všechno líbí.
Nebo taky Slovensko.

MichalN

Rio de Janeiro

venkovan

Arktida – tam nepotřebuji ledničku.