Kelt

Kdyby chodil po světě čert a bral lidi do pekla, jak byste reagovali?

Sestavili byste seznam lidí a ty předložili čertovi, aby je odnesl do pekla. Odpověď a.
Budete utíkat co nejrychleji pryč od čerta. odpověď b
Budete mít zájem se do pekla podívat a zůstat tam. Odpověď c
Hlasování pro nejžhavějšího kandidáta do pekla odpověď d
Jiná odpověď – e, nechám na fantazii

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

e

… měl bych pernamentně zbaleno >>> jeden nikdy neví …

Další odpovědi
annas

e

Kdyby jsou chyby. Možná by se objevil pohádkový čert Pepiáš, byl to hodný čert, který nikdy žádného člověka do pekla neodnesl .

Ale bohužel cesta do pekla je často dlážděna dobrými úmysly. Třeba děti metla z pekla vyhání.

Takže záleží na tom,, zda čertovi radí čertice. Když se lidé smaží v pekle, tak se smaží i řízky.

Pro někoho se život na zemi stává peklem, protože spravedlnost neexistuje, ale podle Alighieriho v pekle existuje spravedlnost.

Vložila il jsem podobnou otázku, ale nemůžu ji najít.

Kepler

a

Dělal bych mu agenta – náboráře. ZADARMO!

marci1

e

S čerty nejsou žerty.

ivzez

d

Zůstala bych klidně na místě,
protože bych věděla, že o mne nemá zájem.

A nikoho bych mu nedohodila.
přestože vím o jednom žhavém kandidátovi*) od­sud.

*)
Jestlipak se ozve?

Rokio

ivzez: Já to rozhodně nejsem. Jsem nekuřák, nikdy jsem nepil alkoholické nápoje, neužívám drogy, držím celoživotní celibát, mám čistý trestní rejstřík, a dokonce jsem nikdy neplatil pokutu. Ke všemu jsem věřící.

ivzez

To, co uvádíš tě před čertem a peklem nezachrání.

orwell

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

orwell: Rozumím tomu. V mnohém máš pravdu. Uvědomuji si, že jsem byl trochu přísný. Děkuji za tvůj názor.