Kazatel

Kdyby byla Země jednou z dvouplanet, vyhubili bychom na té druhé původní obyvatelstvo a zkolonizovali ji?

Tedy bylo by to přirozené stejně tak, jako kolonizace kontinentů v minulosti na Zemi, tedy věc silnějšího a technicky vyspělejšího?

https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/9/9b/Dou­blePlanet.gif

Odpovědi
zbyndo

Prečo by to nemohlo byť naopak?Tá príbuzná planéta,na nej by mohli byť vyspelejšie tvory,s oveľa vyspelejšou technikou, čo ak sa to stalo tu na zemi? Čo ak sem nasadili človeka,a skolonizoval túto krásnu,v harmónii fungujúcu planétu?A čo s ňou dorobil?