mosoj

Kdy začne být voda na příděl?

Nejlepší odpověď
annas

Nedovedu odhadnout. Zatím už někde platí zákaz mytí aut, zalévání zahrad kvůli nedoltatku povrchové i podzemní vody. Zaslechala jsem to ve zprávách.

Asi před rokem, možná dřív, už ministr doporučuoval zřídit si nádrže na dešťovou vodu, jenže to by musel pršet.

Přišlo se na to, že je hazard splachovat WC pitnou vodou. Dá se ještě něco zachránit?

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.