bolak

Kdy začala ta půtka Vondráčkový s Kubišovou? A jak to vlastně začalo a o co tam šlo?

Nejlepší odpověď
da ny

Informací najdete spousty… Často jde jen o peníze… ;)
„Senzace,“ drby tohoto typu mne nezajímají, „černá kronika“ TV zpráv, bulvár a podobné „radosti“ už vůbec ne.

Další odpovědi
marci1

Velmi stručně: Vondráčková s Kubišovou se ústně domluvily na společném turné. Smlouvu vyhotovil manžel Vondráčkové. Kubišová shledala, že písemná smlouva je pro ni nevýhodná, proto odmítla podepsat a z turné sešlo. Bylo od ní požadováno zaplacení pokuty. Došlo i k soudnímu jednání a soud nakonec vyhrála. 🙂

mosoj

Nerozumím. K čemu to potřebuješ?

tatanka

Ano, informací najdete jistě mnoho, ale věřte, o peníze ze strany p. Kubišové až tak nešlo. Senzace to byla, ale bohužel smutná a bulvár tehdy opravdu neexistoval. Podívejte se na historii hudební skupiny Golden Kids.