dust8

Kdy vyjde někde na streamu v ČR nový prý super film dle reakcí s Emmou Stone s názvem Chudáčči v originále Poor Things?

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/1002404-chudacci/prehled/

Odpovědi
zjentek

Nevííím!!!

Tak tohle je BOMBA já se picnu jdu se ožrat tohle jsem fakt nevěděl, twl dvě hodiny dvacet, no já se posmolím, nevydržím pomóc!

(Nevíš, už to na ČSFD hodnotil Verbal? Bo s ním vždy soucítím bo vidí snímky stejnýma očima 🤪.)

dust8

Bo alespoň kdy se to dostane do kin, páč na to bych zašel hned. :)

zjentek

Dust, BO je PONĚVADŽ, bacha na tu češtinu! 😃🐔🤪

zjentek

Oprava: Nebo alespoň kdy se to dostane do kin, bo na to bych zašel hned. :)

zjentek

Oprava: „Neb alespoň kdy se to dostane do kin, bo na to bych zašel hned.“ :)