dust8

Kdy vám naposled přetekly nervy a dokážete to i v odpovědi popsat?

Odpovědi
elkon

Nikdy. Kdo se umí ovládat, tomu se to nestane.

zjentek

Elkone, proč lžeš 🤷‍♂️. Přece víš, že já tě vytočím raz dva, natotata! 🙋‍♂️

elkon

To máš mylnou představu. Mě jsi ukradenej. Jen se pozastavuji nad tvými trapnými výlevy. Jako bys ani nebyl dospělý člověk. Ale nejsi v tom sám, takových je tu v tomto panoptiku více. Tento web prostě podobné zjevy přitahuje. Primitivní dotazy zde vévodí. Někdy to vypadá jako závody o nejdebilnější dotaz. Nebo jako kdyby bylo předepsáno, kolik ten který magor musí poslat dotazů, bez ohledu na kvalitu.