Alesh

Tohle je porovnávání hrušek s jabkama, nic víc, nic míň.

Další odpovědi
Schluker

Covid vazne beru, taky mam jednu z aplikaci od velkeho obchodniho retezce a nesmyslnou erousku si stahovat fakticky nehodlam. Tak a co ted se mnou? 😁

led

Rozdiel užívania „vernostných“ ekariet a sledovacieho programu „erouško“ je v myslení ľudí.
„Pre pierko aj cez plot preskočím“ riekla virtuálna Babička, „pre každú zľavu z ceny nákupu som ochotná si cez "vernostnú ekartu“ nechať sledovať moje nákupné spôsoby aj pohyb po svete, ale predsa len nechať sa sledovať „erouškou“? To je niečo iné… čo som špión, alebo zločinec, aby ma štát sledoval? Nechajte ma, ešte sa musím zaregistrovať na internete, majú tam zľavy…"

led

Alesh, aj hrušky a jablká majú niečo spoločné. Je to ovocie, rastúce na stromoch. Rovnako aj tie všetky tie e-karty, e-roušky, (ale aj mobily) majú čosi spoločné: sledovanie užívateľa programu.

Alesh

Nějak mi unikla myšlenka tohoto sdělení. 🙂

led

Alesh, pozrite si svoju odpoveď a pochopíte.

led

moja „virtuálna Babička“ v odpovedi sa narodila v rozhovoroch s ľuďmi používajúcich „vernostne ekarty“ a ľuďmi používajúcich českú „e-Roušku“ a podobný slovenský variant na Slovensku.

Schluker

Narozdil od erousky, ktera pro me nema zadny prinos, mi obchodnik na zaklade udaju, ktere mi o me dovoli sbirat nabizi individualizovane slevy a jednodussi a komfortnejsi zpusob nakupovani. Rozdil je jen v mem mysleni? To asi ne.. eRousku jednoduse nemam jak vyuzit. Nezdrzuju se nikde tak dlouho, abych byl 20 minut v tesnem kontaktu s kymkoliv.