Kdy se mám zaregistrovat na ÚP?

Chci se zeptat, kdy se mám zaregistrovat na úřad práce, vzhledem k tomu, že budu v září opakovat maturitu. Do teď jsem byla v přesvědčení, že až začátkem září, ale dnes jsem zaslechla jinu informaci.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
kosaaaak

Pokud já vím, tak dokavaď si student, tak na úřadě práce nemáš co dělat. Každopádně jestli chceš mit úplnou jistotu, tak je to otázka jednoho telefonátu na úřad práce, tam to maj z první ruky. Pokud se ti nechce volat, tak jim napiš e-mail a budeš na to mít i písemnej důkaz, kdybys náhodou narazila na trdlo.

Další odpovědi
Drap

Do 31,8.

Lyn

Dívala ses včera na Primu, že? 🙂 Škola za tebe platí pouze do srpna, takže když se nahlásíš během září, stačí to. Zaplatí za tebe sp/zp i za to září. Příspěvky ale nedostaneš, protože nemáš nic odpracováno.