lucie1982

Kdy muzu zadat vraceni penez?Jak dlouho budu cekat na sve penize?Co kdyz mi reknou ze telefon je v poradku?

Dobry den koupila jsem v loni v cervnu mobilni telefon uz jsem ho mela dvakrat v oprave ale ted zase zacal blbnout sem tam zvuk dotykovy dislplej atd…mohu pozadovat o vraceni penez?Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se jedná o stejnou vadu tak platí, že při třetí reklamaci mohu odstoupit od smlouvy a žádat vrácení peněz nebo výměnu tovaru. Krásně vysvětleno ve zdroji.

Zdroj: http://www.pe­nize.cz/obcan­ske-pravo/226852-3-reklamace