.,.,.,.--§§,

Můžu požadovat vrácení peněz??

V říjnu jsem si koupila telefon v březnu šel na reklamaci (nechodily sms)

Teď mám stejný problém (nechodí sms). Takže půjde opět na reklamaci, můžu požadovat vrácení peněz? Telefon byl koupený u Okay Elektro díky

Odpovědi
msi

hod to po nich, závada to je. peníze ti dát musí, pokud to neopraví. záruka je 2 roky

anonym

Ano – můžeš – do 6 měsíců se závada bere tak, že existovala už při prodeji, máš tedy nárok na okamžité zrušení kupní smlouvy – nenech se odbýt.