Peťulinečka

Co dělat když mě při hovoru druhý člověk neslyší ?

Dobrý den potřebuju nutně poradit ! KDyž telefonuju tak mě na druhé straně neslyší ten člověk a pak se telefon sám zničeho nic vypne ! .. mám LG C660 Optimus Pro .. kamarádka to má takhle taky a má ho v opravně asi 14 dní už .. ale já bych to chtěla nějak vyřešit .. prosím poraďte .. nevíte v čem může být chyba ? a taky se mi stává že mi jen tak z ničeho nic na vteřinu vypadne signál a tím skončí i hovor .. prosím pomozte .. koupili jsme mobil v SUNTECHU .. neví někdo něco o té prodejně ?

Odpovědi
Bedy

To je křáp, který sotva utáhne použitý operační systém Android, je dost poruchový, řešení je asi jediné – reklamovat a v ideálním případě požadovat vrácení peněz.
Místo toho si prosimtě kup něco solidnějšího, protože tohle je opravdu votřes.
Hra Pou sice na některých mobilech (zvlášť tedy těch slabších) dělá problémy, ale že by se kvůli tomu sesypával celý mobil, to snad ne.

S výběrem nového mobilu mohu kdyžtak poradit – napište mi vnitřní poštou nebo na bedy zavináč outlook tečka cz

Mahoney

Tohle prý způsobuje ta hra Pou, takže pokud ji máš, tak ji odinstaluj. Pokud ne, tak bych ho normálně jel vrátit.