Avatar uživatele
Edity

Kdy mě pustí z nemocnice domů?

Včera mě přivezli do nemocnice kvůli infekci a kašlu, že jsem nemohl dýchat. Kdy mě můžou pustit z nemocnice domů, když jsem na normálním pokoji?

Upravil/a: Edity

Zajímavá 0 před 10 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Ty lezis v nemocnici a ptas se cizich lidi na webu, kdy te propusti?
Takhle se muze ptat jenom male dite!!
Nicmene preji brzke uzdraveni!!

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vylecit-rychle-kasel

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Až zjistí příčinu obtíží. Určí diagnozu.
Až zjistí, zda nejste nebezpečný, pro ostatní a zaléčí Vás.
Až se osvědčí účinnost, případných léků.
Propustí Vás, až uznají, za vhodné (zhruba, jak píše Drap).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Dočasnou odpověď na tuto otázku může poskytnout pouze tvůj lékař. To záleží na tvojí současné stavu, průběhu léčení a dalších faktorech. Lékaři musí být přesvědčeni, že jsi dostatečně stabilní a schopný se o sebe postarat, nebo že máš doma dostatečnou péči. Rychlost uzdravení také záleží na konkrétním typu infekce a jak dobře reaguješ na léčbu. Komunikuj se svými lékaři a pečovatelským personálem o svém zdravotním stavu a plánu léčby pravidelně, aby jsi měl jasno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Za dva až 14 dní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Musíš hodně komunikovat s doktory a sestrami. Čím víc, tím dřív tě pustí. Hodně s nimi mluv. Dávej jim ty své otázky, jako tady je dáváš. Prostě mluvit mluvit mluvit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Ptej se lékaře, zdravotních sester – všech!, i když dostaneš odpověď, zeptej se za hodinu znovu, třeba jestli se to jako úplně nezměnilo. Choď se jich ptát i v jednu ráno, když budou obědvat, ptej se i spolubydlících pacošů, jiných pacošů, báby kantýnské, ptej se uklízeček, i když Ti nebudou rozumět, protože „Světlana“ neumí česky: to je jedno, ptej se!

A ptej se i na ty věci, co tady vypisuješ, všech, primáře, lékařů, sester, báby kantinské, chlapů na pokoji: všech, ve dne, v noci, pořád dokolečka dokola!

Pak Tě pustí velmi brzo. Asi pak nepojedeš domů, ale do jiný nemocnice, ale to nevadí, vlastně je to dobře – třeba Ti tam zabaví mobil a dáš pokoj alespoň tady! 😎🙈

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Nic neřeš, a odpočívej. Hodně spi a pij horké nápoje. Na tom, kdy tě propustí, nic nevymyslíš, tak nikam nespěchej, a pořádně se doléčíš. Aby ses zase brzo nemusel vrátit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Poskytnu lepší odpověď než Filip84.

Modli se k Bohu o uzdravení a měj silnou vůli. Dále spolupracuj se zdravotnickým personálem a chovej se zdvořile.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek