dust8

Kdy letos čekáte příchod jara?

Nejlepší odpověď
jirka F

Příchod jara očekávám tak koncem února až začátkem března. Ale můžu se mýlit.1.BŘEZNA nastává meteorologické ja­ro.

Další odpovědi
aliendrone

20. března, jak jinak. Tedy… jestli ZASE „progresivní“ nevymysleli nějakou hovadinu a astronomické jaro se jim třeba nezdá moc mulikulturní. ;) :D :D

Pepa25

S probíhající klimatickou změnou je čím dál tím víc věcí týkajících se počasích nejistých, navíc je letos aktivní La Niňa.
Web v odkaze čeká v Evropě mírně teplejší jaro než je dlouhodobý průměr.

Zdroj: https://www.severe-weather.eu/long-range-2/spring-forecast-2022-usa-europe-weather-early-look-fa/

Ametyst

21.března tu obvykle ještě míváme sníh. Potom pár týdnů navíc počkám, než přezuju na letní gumy. Není spěch.

Emefej

Koncem zimy.