zjentek

Kdy konečně dojde k sociálnímu rozvratu, hospodářské krizi a bojům o přežití?

Nebo snad takto jako porouchaní na tři válce už pojedeme až do skonání světa?

Odpovědi
elkon

Nehul, už zase blábolíš.

aliendrone

Možná jsi zanepráznděn a nesleduješ poslední události, nicméně právě teď zažíváme STABILIZACI poměrů po předchozím skokovém šoku (tedy že TOHLE tvé „jede na 3 válce“ znamená kvalitativní přehodnocení na „je to dobré/výborné/skvě­lé“). To bude tak na cca 10–15 let odhaduji, přirozeně na předchozí úroveň se již nevyškrábeme. Pak přijde další skokový šok směrem k horšímu.

Nicméně se domnívám, že ani ten následný skok nebude TAK dramatický,aby docházelo k hromadnému „boji o přežití“. Prostě jen bude ještě o dost hůř, než dnes. Na vzdálenější predikci si netroufám, ve hře je příiš mnoho neznámých faktorů. 😐

Ametyst

Kamarádky z města říkají, že kriminalita narůstá. Jako protiopatření očekávám, že policie nebude vyšetřovat některé kriminální činy, prostě je vyškrtne ze seznamu trestných činů: tím si zlepší statistiku: bude to nakonec vypadat, že kriminalita klesá. Toto je už běžná praxe na rozvinutém Západě. Včetně zmenšení rozpočtu pro policii. K vykradenému domu policie nepřijede! To byste museli nahlásit, že jste v sebeobraně někoho zabili.