petra270

kdy jste se naposledy při jídle kousli do prstu? stávalo se vám to jako malým? :) případě kdy naposledy? díky :D

Nejlepší odpověď
bolak

Nedávno

Jsou to tři minuty, ale musím se Ti přiznat, udělal jsem to úmyslně, abych mohl zahlasovat jinak než ostatní.

Další odpovědi
Drap

Nikdy se mi to nestalo

Smozřejmě se mi to stalo, anketa nedává jinou možnost. Nepamatuji si ale kdy. Poslední dobou se mi to však nestává vůbec. Možná proto, že nemám zuby.

rtepp

Nikdy se mi to nestalo

Do prstu ne ale do jazyka často.

Kohut57

Nedávno

Doplňuji:
Manželka mi dává za jízdy autem, když jedeme z nákupu , ochutnávat dobroty. Koukám na cestu a hodnotím pouze chutí. A tak se nedávno stalo, že jsem nechtěně, ale mocně, kousl do jejího prstu. Až to křuplo a já se lekl , co se stalo. Naštěstí nic vážného, a tak ochutnáváme dále, ale jsem opatrnějši. Sám sebe jsem kousl několikrát též. Ale reakce byla rychlejší. Asi těď vypadám jako vlkodlak, ale jsem prostě hamižně mlsný.