hanulka11

Kdy jste navštívili naposledy nějaký hrad, zámek?

Nejlepší odpověď
iceT

Pred 17 lety galerii v kromerizskem zamku.

Další odpovědi
Elk

Jelikož moje máma špatně chodí, tak ji vyvezu občas na nějaký hrad, teď už spíš na zámek. Letos jsme byli na Radyni, na zámku Kozel a taky se jí moc líbil Vodní hrad Švihov. Nedávno jsme byli i na hradě v Horšovském Týně na výstavě kostýmů ze seriálu Arabela.

Gollumek.88

chtěli sme na Lednici, ale bohužel sme ji přejeli :(( tak sme ji viděli jen z dálky…

bigbít

Naposled jsem byla v Praze na Loretě…stihli jsme skladbu loretánských zvonů, zvonků…moc krásné a také ty náboženské malby na vnitřních rohových obloucích..

Martina S.

Na konci srpna jsem byla na hradě Choustník a na zámku Červená lhota.

Výletník8

Počítáte i hrad Mírov, zámek Petrohrad a podobně?

davidrocket

Naposledy jsme byli na zámku Kozel, jsme bydleli v osadách tady – http://www.na­drybnikem.eu/ a jezdili jsme na zámek kolem, i s dětmi. Užily si to a my jsme si i dobře zacvičili. Byli jsme i v Lednici a ta je sice hezčí, ale Kozel byl taky krásný. Tohle léto chceme udělat repete.