BohousDostal

Kdy dorazí peníze z vkladní knížky?

Dobrý den, mám odmala dětskou vkladní knížku a rád bych si peníze vybral. Ptám se spíš těch,kteří mají zkušenost. Otázka zní,jak dlouho převod trvá,jelikož na pobočce mi řekli do měsíce a na infolince řekli ihned.
Děkuji. BK

Odpovědi
Mravenec

Nevíme, u jaké společnosti, apod.
Pokud jsi na to čekal 18 let, týden nebo měsíc není už taková doba. Prostě zažádej o výběr a dej tomu čas.

Pepa25

Záleží, zda jste jen vybral nějakou částku nebo vkladní knížku zcela zrušil (což nějakou dobu trvá) a také jakou má konkrétní VK výpovědní lhůtu. Takže možná zítra, možná do měsíce.