koskos

Kdy chodí kontroly na nemocenské?

Někde jsem četl, že od 6–22, ale to je podle mého nereálné už jenom kvůli pracovní době zaměstnanců, kteří kontrolu provádějí.

Odpovědi
led

Mohli chodiť naozaj v rozpätí celý deň okrem obdobia nočného kľudu v čase od 22:00 do 06:00 hod. V súčasnosti, keď je zo zdravotných dôvodov obmedzený pohyb vonku, sú tieto kontrolné návštevy už tak trochu zbytočné.

Arne1

Obecně – kdykoliv

elkon

Kdykoli a ten kdo je opravdu nemocný, to neřeší. Důležité je, mít funkční zvonek, žádná omluva neexistuje.Pacient je povinen, zdržovat se na místě, které má domluvené se svým lékařem.

Janos

@Elkon Meles nesmysly. Od 22 do 6 rana je nocni klid. Dokonce existuje i omluva za nezastizeni doma (navsteva doktora, lekarny, obchodu atd.). V naproste drtive vetsine pripadu chodi kontroly od 8 rana do 8 vecera – mozna v lete nejaky aktivni zamestnanec provadi kontroly az do 9 vecer. Ted podle me ani nechodi, protoze oni nevedi co ma kdo za anamnezu (ochrana osobnich udaju) a zvonit u nekoho s koronavirem…

elkon

janos, když chceš něco plácat, tak si napřed zjisti jak to je ve skutečnosti. Třeba tady: https://www.e­uro.cz/udalos­ti/kontrola-neschopenka-nemocenska-hodiny-1408123

led

elkon pekné a poučné čítanie, aj keď myslím, že v súčasnosti sa asi veľmi nepraktizuje. Ale malo by!