Boy 13

Kdy byla tato SIM karta vyrobena?

Koupil jsem si tuto SIM kartu, ale zdá se mi, že je staršího výroby data, protože SAZKA MOBIL má na svých stránkách aktualizovány ceník od března 2020 a tady ještě je v příručce nabídka starších tarifu. Myslíte, že budu moci využívat na této starší SIM kartě i nové tarify ? Kdy byla vyrobena tato SIM karta? Díky

Odpovědi
Hufnágl

Zavolej si na zákaznické číslo 800 77 11 11

ivzez

Vždyť tam máte uvedeno bezplatné číslo > 800 77 11 11 < na SAZKAmobil > proč se nezeptáte tam?

Midoc

Zavolej na *11 a zeptej se u operaátora. Snad to bude vědět.