dust8

Kdy bude v ČR sakra konečně povolena eutanázie jako v kdejakém moderním státě a lidi nebudou muset trpět bolestmi?

Nejlepší odpověď
marci1

Možná brzy.
Titulek zdroje: Průlom ve Sněmovně: Poslanci by mohli schválit eutanazii. Vyplývá to z ankety napříč všemi stranami.

Zdroj: https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/prulom-ve-snemovne-poslanci-by-mohli-schvalit-eutanazii-vyplyva-to-z-ankety-napric-vsemi-stranami-74507?dop-ab-variant=6&seq-no=1&source=hp

Další odpovědi
Kepler

Až to schválí a podepíše prezident, trpící nevyléčitelnou becheroliózou.